Sklep zielarski Ale Zioło.pl dba o to, aby zamówione produkty zielarskie były jak najszybciej dostarczone do Waszych domów. Przed dokonaniem zakupów, proszę o zapoznanie się z warunkami zamówienia, płatności, wysyłki oraz zwrotów.

 


 

Cennik

Opcja Koszt
Wartość zamówienia do 100 zł min. 100 zł
Odbiór osobisty 0 zł 0 zł
Przesyłka kurierska 12.99 zł 0 zł
Kurier za pobraniem 15.50 zł 15.50 zł

 


 

Zamówienia

Zarówno zioła, jaki i inne produkty dostępne w naszym sklepie, można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W przypadku, kiedy nie znalazłeś potrzebnego gatunku zioła, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantkami. Takie zamówienie będzie zrealizowane w przeciągu 14 dni. Status zamówienia, możesz sprawdzić logując się do swojego profilu. UWAGA! Nie możemy grupować dwóch oddzielnych zamówień! Dwa oddzielne zamówienia będą wysłane w oddzielnych paczkach. Aby zapłacić za przesyłkę raz, prosimy o zebranie wszystkich produktów do jednego zamówienia.

 


 

Płatności

Za zamówione produkty zielarskie można zapłacić poprzez tradycyjny przelew bankowy, bezpiecznych system płatności Przelewy24, lub za pobraniem. W przypadku odbioru osobistego, można zapłacić przy odbiorze przesyłki w naszym Sklepie Zielarskim - Medycznym w Białymstoku, przy ul. Wysockiego 38.

 


 

Wysyłka

Paczki są nadawane niezwłocznie po zaksięgowania płatności, lub bezpośrednio po zamówieniu produktów wybierając opcję płatności za pobraniem. Z przyczyn technicznych lub czasowych nadanie przesyłki może się przedłużyć do 2 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych, zamówienie i wysyłka realizowana jest w ciągu 14 dni roboczych.

Paczki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki są zabezpieczone i zapakowane tak, aby zamówione zioła nie uszkodziły się w czasie transportu. Koszty przesyłki doliczane są do każdego zamówienia osobno.

 


Zwroty

Reklamacje i zwroty można składać do 7 dni od dnia otrzymania paczki. Koszt wysyłki zwrotu ponosi osoba zamawiająca. Warunkiem przyjęcia zwrotów są nienaruszone opakowania zamówionych produktów, a także zwrócone ewentualne gratisy. Warunkiem uznania zwrotu jest paragon zakupu. Zwrot należności realizowany jest w terminie do 7 dni od otrzymania paczki zwrotnej.

 


 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: