check_circle  Zobacz również

Radical - kuracja przeciw wypadaniu włosów (ampułki)

48,50 zł

RADICAL kuracja przeciw wypadaniu włosów. Intensywna regeneracja i głębokie odżywienie włosów zniszczonych i wypadających.

Ilość
Towar dostępny

Skondensowany preparat nowej generacji do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających bardzo intensywnej regeneracji i głębokiego odżywienia. Specjalnie opracowana, oryginalna receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu - naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen, Polyplant Hair, Inulina z cykorii - odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu kuracja Radical wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zapobiega przetłuszczaniu. Włosy stają się zdecydowanie grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz miękkie, sprężyste i błyszczące.

Sposób użycia: zawartość ampułki wmasować w suchą lub delikatnie osuszoną skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosować codziennie przez minimum 2 tygodnie. Optymalne rezultaty daje miesięczna kuracja. Dla podtrzymania efektów wskazana jest kuracja wzmacniająca wiosną i jesienią.

Zawartość opakowania: 75ml/ 15 ampułek

2 Szt.

Specyficzne kody

Odbiór osobisty 0 zł
Zamów za min. 100 zł Gratis!
Przesyłka kurierska 12.99 zł
Kurier za pobraniem 15.50 zł