Moringa olejodajna liście suszone
  • Moringa olejodajna liście suszone
  • Moringa Oleifera liście suszone

check_circle  Zobacz również

Suszone liście drzewa Moringa

7,50 zł

Liście drzewa Moringa. Jest używana na wiele dolegliwości, takich, jak choroby skóry, cukrzyca, kłopoty z zasypianiem, przygnębienie i depresja. Dostarcza bardzo dużo energii, co jest szczególnie ważne przed i po treningu. Reguluje też poziom cukru w krwi.

Ilość
W magazynie

Moringa olejodajna jest jedną z najbardziej użytecznych i znajdujących szerokie zastosowanie roślin na Ziemi. Roślina ta w wielu miejscach świata określana jest mianem „cudownego drzewa”, gdyż każda jego część jest pożyteczna. Ta szybko rosnąca roślina o kolorze letniej zieleni uprawiana jest jako roślina użytkowa i ozdobna. Dojrzewa na prawie każdym rodzaju gleby. Moringa jest niezwykle wytrzymała. W Afryce znana jest ona jako nebedies, co oznacza „nigdy nieumierające drzewo”, gdyż rośnie ona na mało wydajnej ziemi, odrasta po wycięciu i jako jedno z nielicznych drzew na ziemi, produkuje owoce w okresie suszy.

Moringa ma właściwości uspokajające i wspomaga dobry sen. Jest również skuteczna w obniżaniu poziomu cholesterolu LDL i hamuje powstawanie zakrzepów. Moringa pomaga w niestrawności, kolkach, stanach zapalnych, gorączce, nietrzymaniu moczu, kamieniach nerkowych, kaszlu, astmie, zapaleniu oskrzeli, infekcjach gardła, dolegliwościach okulistycznych, nerwobólach, dolegliwościach reumatycznych, schorzeniach serca, wrzodach.

Jest skuteczna przeciwko nadciśnieniu, działa antybakteryjnie, posiada właściwości przeciwgrzybicze, działa antywirusowo, chroni wątrobę, działa przeciwzapalnie, posiada właściwości antybiotyku.

Sposób użycia: 1 – 1 i 1/5 łyżeczki ciętych liści na 1 szklankę wody. Zalać gorącą wodą i parzyć 5 do 10 minut.

Składniki: 100% moringa liście suszone

Kraj pochodzenia: Nigeria

Zawartość opakowania: 100g

*Zdjęcie podglądowe. Ze względu na różnych dostawców może się różnić od dostarczonego produktu.

2 Szt.

Specyficzne kody

Odbiór osobisty 0 zł
Zamów za min. 100 zł Gratis!
Przesyłka kurierska 12.99 zł
Kurier za pobraniem 15.50 zł