NeoBioanacid - nadkwaśność i refluks
  • NeoBioanacid - nadkwaśność i refluks

NeoBianacid - nadkwaśność i refluks

35,60 zł

NeoBianacid spełnia miejscowo funkcję ochronną zwiększając właściwości ochronne śluzu fizjologicznie znajdującego się na błonie śluzowej żołądka. Składniki NeoBianacid działają na zasadzie synergii łagodząc pieczenie i ból, typowe objawy "bólu żołądka".

Ilość
towar dostępny

NeoBianacid  Nadkwaśność i Refluks jest wskazany:

- do rozwiązywania problemów związanych z nadkawśnością żołądka, takich jak, pieczenie, ból, refluks żołądkowo-przełykowy i zapalenie żołądka.

- w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak, pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica.


NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks może być użwany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (niesterydowe leki  przeciwzapalne/przeciwbólowe, substancje drażniące, okresy stresu psychiczno-fizycznego, zmiany pór roku, nieprawidłowy styl życia). Produkt może być stosowany również w ciąży, podczas karmienia piersią i u dzieci powyżej 6 roku życia.


Sposób użycia: zażywać jedną tabletkę w razie potrzby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach. W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie jednej tabletki po głownych posiłkach i jednej wieczorem, przed pójściem spać. W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, związanych z trudnościami w trawieniu, zaleca się zażywanie jeednej tabletki po posiłku. We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstepach czasowych. Produkt może być stosowany przez dłuższy czas.

Skład: -Poliprotect, synergiczny kompleks molekuralny polisacharydów i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite

- frakcja flawonoidowa (Składnik pochodzący z Upraw Ekologicznych) Zawartość składnika czynnego w tabletce: - zawartość polisacharydów (frakcja o ciężarze molekularnym >20.000 Daltonów) ≥ 40 mg na tabletkę.

Zawartość opakowania: 45 tabletek

8 Szt.

Specyficzne kody

Odbiór osobisty 0 zł
Zamów za min. 100 zł Gratis!
Przesyłka kurierska 12.99 zł
Kurier za pobraniem 15.50 zł
Poczta Standard 13.50 zł
Poczta za pobraniem 16.50 zł